YURT PROJELERİ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZ

YURT PROJELERİ İÇİN YANGINA DAYANIKLI ODA GİRİŞ, ŞAFT ve ZON KAPILARI

MAYK Marmara Akustik Yangın Kapıları

YURTLAR YANGIN YÖNETMELİĞİ GEREĞİ YANGIN KAPILARI TERCİH EDİLMESİ GEREKEN PROJE TÜRLERİNDEN BİRİDİR

Yurt ve Yatakhaneler yangın konusunda üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması gerektiği binalardır. Bu konu Yangın Yönetmeliği’nde de yer bulmuş ve bu tür binaların yapımı aşamasında uygulanması gereken detaylar ilgili maddelerle belirlenmiştir. Yangın Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre; yurtlardaki oda giriş kapılarının en az 30 dakika, şaft kapılarının ise en az 90 dakika yangın dayanımlı olması gerekmektedir.

YURT ODA KAPILARI
Yangın Yönetmeliğinin 50. Maddesi’nde bu konu açıkça ifade edilmiştir. Yönetmelikte görüleceği gibi koridora açılan oda kapılarında en az 30 dakika yangın dayanımı sağlanması gerektiği net bir şekilde ifade edilmektedir.

YURT ŞAFT KAPILARI
Bu konuda kesin bilgi “Binaların Yangından Korunması Yönetmeliği” nin 25. maddesi’nde belirtilmiştir. Buna göre şaft kapaklarında en az 90 dakika yangın dayanımı sağlanması gerektiği net bir şekilde ifade edilmektedir.

YURT ZON KAPILARI
Yurt içerisinde önceden belirlenmiş yangın zonlarını birbirinden ayıran veya yangın zonları arasında geçişi sağlayan kapılardır. Zon kapıları genellikle tek tarafa açılan çift kanatlı, bazı durumlarda da çift tarafa açılan çift kanatlı kapılardır. Söz konusu kapıların yangına dayanıklılığı Yangın Danışmanları tarafından 60 ya da 90 dk. olarak belirlenmektedir.

NEDEN MAYK?

MAYK KAPI SETLERİ TÜM RESMİ MAKAMLAR, İTFAİYELER, BELEDİYELER, YAPI DENETİM FİRMALARI, ULUSLARARASI TUR OPERATÖRLERİ VE OTEL ZİNCİRLERİ TARAFINDAN ONAYLANMIŞTIR. MAYK KAPI SETLERİ KULLANILARAK ÜRETİLEN TÜM KAPILAR YANGIN YÖNETMELİĞİ KRİTERLERİNİ BİREBİR KARŞILAMAKTA ve RESMİ MAKAMLARIN YAPACAĞI TÜM DENETİMLERDEN SORUNSUZ GEÇMEKTEDİR!

YURTLAR İÇİN AVRUPA ÜRETİMİ MİMARİ DONANIMLAR

JNF TÜRKİYE

MİMARLARA VE PROJE YÖNETİCİLERİNE PİYASADAKİ EN GENİŞ VE EN KALİTELİ MİMARİ DONANIM ÜRÜN YELPAZESİNİ SUNUYORUZ.

Tüm projeler için geliştirdğimiz hızlı, açık ve objektif bir şekilde ürünler hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi veren hizmet yapımız sayesinde doğru ürüne doğru fiyata ulaşmayı sağlıyoruz. İletişim dilimiz çok doğrusal, teknik ve profesyonel olmayan müşteriler tarafından bile kolayca anlaşılır biçimde özenle düzenlenmiştir.

HER ZAMAN DAHA FAZLASI
JNF dilerseniz projeniz için profesyonel seçim süreci ile mimari donanım ve aksesuarlarınız için TS EN normlarına göre teknik performans kriterleri belirler ve donanım seçimlerinizi teknik yeterlilik sağlayan alternatifler arasından projenize en uygun olacak biçimde yapar.

PİYASADAKİ EN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
JNF sahip olduğu 6000'in üzerinde ürün çeşidi sayesinde piyasadaki en geniş ürün yelpazelerinden birini kullanımınıza sunmaktadır. Kapı kollarından, çekme kollara; menteşelerden, hidrolik kapatıcılara kadar geniş bir yelpazede tüm kapı aksesuarlarınızı JNF'den tedarik edebilirsiniz. Ayrıca projenizin tüm mekanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz sürgü kapı sistemleri, cam aksesuarları, kartlı geçiş sistemleri, cubicle donanımları, çelik gergi ve halat sistemleri... v.s. tüm donanımları JNF'den tedarik edebilirsiniz.

NEDEN JNF?

JNF TÜM ÜRÜNLERİNİ PERFORMANS TESTİNE TABİ TUTMAKTADIR. BU TESTLER SAYESİNDE TÜM ÜRÜNLERİ İÇİN İLGİLİ EN PERFORMANS DEKLARASYONU (Avrupa Birliği Performans Normları) DÖKÜMANI VEREBİLMEKTEDİR! AVRUPA ÜRETİMİ, BİRİNCİ SINIF, YÜKSEK KALİTELİ DONANIMLAR İÇİN JNF!

YURTLAR İÇİN AVRUPA ÜRETİMİ LAMİNAT, MDFLAM ve SUNTALAM

DUROPAL TÜRKİYE

Projeniz İçin Dünya Liderinden HPL, CPL ve MDFLam ÇÖZÜMLERİ

Sizleri son aşamasına kadar yeni fikirler üretmek ve trendleri belirlemek üzerine kurulu tasarım yolculuğumuzda bize katılmaya davet ediyoruz. HPL, CPL ve MDFLam Çözümleri konusunda dünya lideri konumundaki DUROPAL Laminat, Marmara Yapı Sistemleri çatısı altında projelere değer katıyor.

TRENDLERİ BELİRLEYEN DESEN ve DOKULAR
Sizler de DUROPAL’ın trendleri belirleyen tasarım yaklaşımı yanı sıra sunduğu avantajlardan faydalanabilir, DUROPAL’ın dünya genelinde tüm rakiplerini geride bırakan geniş ürün yelpazesi ile kendinizi kısıtlamadan farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Sürekli stoklu olarak tutulan 301 adet desenin sağladığı hızlı teslimat avantajı ile zamandan tasarruf edebilir, işlerinizi planlı ve programlı ilerletebilirsiniz. Marmara Yapı Sistemleri’nin farklı projelere farklı çözümler sunan yaklaşımından faydalanarak tasarım anlayışınızı geliştirebilir, iş yelpazenizi genişletebilirisiniz.

DST - D= Design, S= Surface, T= Core Technology
Dünyada eşine az rastlanır bir yaklaşım olan DST Programı, projelere 301 adet desenin farklı yüzeyler ve farklı iç materyaller ile kombine bir biçimde tedarik etme fırsatı sunar. DST Programı ile birebir aynı desenin HLP, CPL, SuntaLam ve MDFLam versiyonlarını temin edebilir, projenizin farklı noktalarında aynı renkler ve desenlerden faydanalarak tasarımınızın bütünlüğünü koruyabilirsiniz.

NEDEN DUROPAL?

TARİHİ 19. YÜZYILIN SONLARINA KADAR ULAŞAN, DÜNYA GENELİNDE BİNLERCE PROJEYE İMZASINI ATMIŞ, TECRÜBELİ FİRMA İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARINI DUROPAL İLE YAŞAYIN! DUROPAL ÜRÜNLERİ PROJELERİN ŞARTNAMELERİNDE BELİRTTİĞİ AŞINMA DİRENCİ, FORMALDEHYDE EMİSYON SINIFI, YOĞUNLUK, DAYANIKLILIK... GİBİ ÖZEL KALİTE KISTASLARINI FAZLASIYLA KARŞILAYAN, AVRUPA ÜRETİMİ ve DÜNYANIN EN KALİTELİ ÜRÜNLERİNİ SUNAN MARKADIR.

YURTLAR İÇİN DOĞAL AHŞAP YÜZEY ÇÖZÜMLERİ

MARMARA KAPLAMA

Renklendirilmiş doğal ahşap kaplama ve tüm finişleri yapılmış rustik kaplama koleksiyonları ile dünya trendleri artık elinizin altında!

Kaplama sektöründe Marmara Kaplama ismi altında 30 yılı aşkın süredir ahşap kaplama üretimi, ihracatı ve ithalatı konusunda uluslararası tecrübe

EN SON TREND AHŞAP YÜZEYLER
Tasarımlarınıza eşi benzeri olmayan yepyeni bir atmosfer katmanızı sağlayacak çok özel doku ve desenlere sahip doğal ahşap yüzey koleksiyonu.

TÜM DEĞİŞKENLERİ KONTROL ALTINA ALIN
Tamamen bitmiş, tüm finişleri yapılmış olarak dünya genelinde kabul görmüş trendlere ve tasarımlara uygun özelliklerde doğal ahşap yüzeyler.

NEDEN MARMARA KAPLAMA?

MARMARA KAPLAMA UZUN YILLARA YAYILAN TECRÜBENİN VERDİĞİ ÜRÜN BİLGİSİ İLE BÜTÜN DEĞİŞKENLERİN KONTROL ALTINDA TUTULABİLDİĞİ DETAYLI ÜRÜN TANIMLAMA HİZMETİYLE HER TÜRDEN PROJENİN YANINDADIR. AVRUPA ÜRETİMİ EN SON DOĞAL AHŞAP YÜZEY TRENDLERİ MARMARA KAPLAMA'DA!