MİMARLIK OFİSLERİ İÇİN ÇÖZÜMLERİMİZ

YANGINA DAYANIKLI KAPILAR

MAYK Marmara Akustik Yangın Kapıları

TASARIMLARINIZ YASALARA VE YÖNETMELİKLERE UYGUN MU?

Yatırımcı ve Yüklenici firmaların uymakla sorumlu olduğu T.C. Yangın Yönetmeliğine göre Otel, Yurt, Hastane, Okul, Ofis ve Konut projelerinde ‘Oda Giriş Kapılarının asgari 30 dakika ve Şaft Kapılarının asgari 90 dakika yangın ve duman geçirmez ve sertifikalı’ olması gerektiğini biliyor musunuz? Yangın Yönetmeliği ile ilgili açıklama ve maddeler aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Projenizde yönetmeliğe uygun kapı tasarımlarına ve şartnamelere nasıl sahip olabilirsiniz?
Yangın kapıları ile ilgili mimarlar ve tasarımcılara ücretsiz şartname desteği ve tasarım desteği sunuyoruz. Kapı tasarımlarınızı bize CAD (dwg) formatında iletirseniz çok kısa süre içinde teknik detay revizyonu yapabiliriz. Böylelikle özenle tasarladığınız kapılarınız Yangın Yönetmeliğine uygun olarak imal edilebilecektir.

MİMARLIK OFİSLERİ İÇİN PROFESYONEL MİMARİ DONANIM VE AKSESUAR SEÇİMİ

JNF TÜRKİYE

ÖZEL PROJE KOŞULLARINA ÖZEL SEÇİMLER

JNF Profesyonel Seçim Süreci hizmetimizi projenizde uygulayarak mimari donanım ve aksesuarlarınız için TS EN normlarına göre teknik performans kriterleri belirleyebilir ve donanım seçimlerinizi teknik yeterlilik sağlayan alternatifler arasından yapabilirsiniz...

Proje tiplerine göre olağan performans yoğunlukları
Her projenin yapılış amacı doğrultusunda mimari donanımın maruz kalacağı kullanım yoğunluğu farklılık gösterir. Mimari donanımın seçilirken kullanım yoğunluğu göz önünde bulundurulursa gelecekte ortaya çıkabilecek ek maliyetlerin önüne geçilmiş olunur.

ÇEVRE KOŞULLARINA göre MİMARİ DONANIM performansı
Mimari donanım parçalarının çevre koşullarına karşı sergilemesi gereken performans denildiğinde, projenin bulunduğu lokasyonun nemlilik oranı ve denize yakınlığı nedeniyle oluşabilecek kozoryona karşı performans akla gelir.
Örneğin projeniz deniz kıyısı gibi nemli ve tuzlu bir ortamda inşa edilecek olabilir. Böyle bir durumda projenizde kullanılacak mimari donanımlarınızdan tuzlu su korozyon testi kanıtı talep etmelisiniz!

JNF TEKNİK ŞARTNAME HİZMETİ

Projenize özel olarak hazırladığımız TS EN normlarına uygun Teknik Şartname’den faydalanarak yapınızın kullanım performansını ve işlevselliğini garanti altına alabilirsiniz.

PROJENİZ İÇİN DÜNYA KLASINDA, AVRUPA ÜRETİMİ LAMİNAT, MDFLAM ve SUNTALAM

DUROPAL TÜRKİYE

Projeniz İçin Dünya Liderinden HPL, CPL ve MDFLam ÇÖZÜMLERİ

Sizleri son aşamasına kadar yeni fikirler üretmek ve trendleri belirlemek üzerine kurulu tasarım yolculuğumuzda bize katılmaya davet ediyoruz. HPL, CPL ve MDFLam Çözümleri konusunda dünya lideri konumundaki DUROPAL Laminat, Marmara Yapı Sistemleri çatısı altında projelere değer katıyor.

TRENDLERİ BELİRLEYEN DESEN ve DOKULAR
Sizler de DUROPAL’ın trendleri belirleyen tasarım yaklaşımı yanı sıra sunduğu avantajlardan faydalanabilir, DUROPAL’ın dünya genelinde tüm rakiplerini geride bırakan geniş ürün yelpazesi ile kendinizi kısıtlamadan farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Sürekli stoklu olarak tutulan 301 adet desenin sağladığı hızlı teslimat avantajı ile zamandan tasarruf edebilir, işlerinizi planlı ve programlı ilerletebilirsiniz. Marmara Yapı Sistemleri’nin farklı projelere farklı çözümler sunan yaklaşımından faydalanarak tasarım anlayışınızı geliştirebilir, iş yelpazenizi genişletebilirisiniz.

DST - D= Design, S= Surface, T= Core Technology
Dünyada eşine az rastlanır bir yaklaşım olan DST Programı, projelere 301 adet desenin farklı yüzeyler ve farklı iç materyaller ile kombine bir biçimde tedarik etme fırsatı sunar. DST Programı ile birebir aynı desenin HLP, CPL, SuntaLam ve MDFLam versiyonlarını temin edebilir, projenizin farklı noktalarında aynı renkler ve desenlerden faydanalarak tasarımınızın bütünlüğünü koruyabilirsiniz.

NEDEN DUROPAL?

TARİHİ 19. YÜZYILIN SONLARINA KADAR ULAŞAN, DÜNYA GENELİNDE BİNLERCE PROJEYE İMZASINI ATMIŞ, TECRÜBELİ FİRMA İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARINI DUROPAL İLE YAŞAYIN! DUROPAL ÜRÜNLERİ PROJELERİN ŞARTNAMELERİNDE BELİRTTİĞİ AŞINMA DİRENCİ, FORMALDEHYDE EMİSYON SINIFI, YOĞUNLUK, DAYANIKLILIK... GİBİ ÖZEL KALİTE KISTASLARINI FAZLASIYLA KARŞILAYAN, AVRUPA ÜRETİMİ ve DÜNYANIN EN KALİTELİ ÜRÜNLERİNİ SUNAN MARKADIR.

PROJENİZ İÇİN DÜNYA KLASINDA, AVRUPA ÜRETİMİ DOĞAL AHŞAP YÜZEY ÇÖZÜMLERİ

MARMARA KAPLAMA

Renklendirilmiş doğal ahşap kaplama ve tüm finişleri yapılmış rustik kaplama koleksiyonları ile dünya trendleri artık elinizin altında!

Kaplama sektöründe Marmara Kaplama ismi altında 30 yılı aşkın süredir ahşap kaplama üretimi, ihracatı ve ithalatı konusunda uluslararası tecrübe

EN SON TREND AHŞAP YÜZEYLER
Tasarımlarınıza eşi benzeri olmayan yepyeni bir atmosfer katmanızı sağlayacak çok özel doku ve desenlere sahip doğal ahşap yüzey koleksiyonu.

TÜM DEĞİŞKENLERİ KONTROL ALTINA ALIN
Tamamen bitmiş, tüm finişleri yapılmış olarak dünya genelinde kabul görmüş trendlere ve tasarımlara uygun özelliklerde doğal ahşap yüzeyler.

NEDEN MARMARA KAPLAMA?

MARMARA KAPLAMA UZUN YILLARA YAYILAN TECRÜBENİN VERDİĞİ ÜRÜN BİLGİSİ İLE BÜTÜN DEĞİŞKENLERİN KONTROL ALTINDA TUTULABİLDİĞİ DETAYLI ÜRÜN TANIMLAMA HİZMETİYLE HER TÜRDEN PROJENİN YANINDADIR. AVRUPA ÜRETİMİ EN SON DOĞAL AHŞAP YÜZEY TRENDLERİ MARMARA KAPLAMA'DA!